RaaS Agencja Pracy Robotów.

Znakiem XXI wieku jest odejście od posiadania na rzecz użytkowania. Nie musisz już angażować środków finansowych, aby robot pracował na twojej linii produkcyjnej. Dzięki platformie DBR77.com możliwym staje się, że opracowane dla Ciebie stanowisko pracy będzie pracowało w twoim Zakładzie bez żadnej inwestycji. Jedyne koszty, jakie Zakład poniesie, związane będą z faktycznie zrealizowaną przez robota pracą na linii produkcyjnej. 

Jak zatrudnić robota

.png

1. Zgłosić wyzwanie

Zarejestruj się na platformie i opisz Wyzwanie technologiczne. Im lepiej opiszesz wyzwanie tym lepsze będą koncepcje, które Integratorzy zaproponują.

Wybor

2. Wybrać rozwiązanie o ekonomicznie uzasadnionej technologii

Wybierz rozwiązanie, które chciałbyś wdrożyć i skontaktuj się ze wsparciem technicznym DBR77. Wspólnie wybierzemy rozwiązanie ekonomicznie korzystne dla Twojej firmy.

Umowa

3. Podpisz umowę na usługi RaaS

Podpisz umowę na świadczenie usługi w formule Agencji Pracy Robotów. Umowa pozwoli realizować oszczędności od pierwszego miesiąca pracy robota na stanowisku.

Robo Line

4. Korzystaj z usług Agencji Pracy Robotów

Zadbamy o to aby roboty wykonywały pracę na Twojej linii produkcyjnej, tak abyś Ty mógł skupić się na budowie Twojego biznesu.  

Standardowa oferta Agencji Pracy Robotów DBR77.com to: 

Consulting

Zero inwestycji

Po podpisaniu umowy nie będziesz ponosił żadnych kosztów instalacji robota, jego programowania i uruchomienia. Pierwsza faktura, jaka zostanie wystawiona, to faktura za pierwszy miesiąc pracy robota.

Data G

Transparentne koszty robota

Wszystkie koszty, jakie wiązać się będą z pracą robota na linii produkcyjnej, w tym także przeglądy i naprawy, będą ponoszone przez Agencje Pracy Robotów DBR77. 

Savings2

Natychmiastowa oszczędność

Standardowa oferta usług Agencji Pracy Robotów DBR77 przewiduje opłatę miesięczna na poziomie 90% kosztu pracy ludzi na danym stanowisku. Opłata ta jest stałą w całym okresie umowy.